Hotel Da Vinci

****
Via Senigallia 6, Milan, 20161, Italië
Boek online nu. Vanaf EUR46.
Onze medewerkers zijn live beschikbaar, bel alstublieft
Bekijk alle foto's in de galerij

Boek online nu
Vanaf EUR46

nachten
1 Kamer Met 2 Volwassenen Zoekcriteria wijzigen
Bekijk prijzen
Kamer
Kamer
☰
Gratis wifi
Huisdieren toegestaan
Parkeren beschikbaar
Deze pagina e-mailen

Hotel Da Vinci is een 4-sterren hotel gunstig gelegen in Milan. De gasten kunnen gebruik maken van roomservice. Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.

Op zoek naar een plek om te eten? De accommodatie beschikt over ten minste één volledig uitgerust restaurant.

Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen. Het hele terrein van het hotel is rolstoeltoegankelijk.

Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.

Voor uw gemak is er ter plaatse een geldautomaat. Reizigers vanuit alle delen van de wereld kunnen gebruik maken van het valuta wisselkantoor van het hotel.

Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling). Niet-roken in de gehele accommodatie. De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte).

Gasten kunnen genieten van een grote selectie van zowel alcoholische als non-alcoholische dranken in de bar/lounge van het hotel.

Bekijk meer »

Vragen & Antwoorden

Hotel Da Vinci Kamers

Junior Suite
2 Twin bed 38 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Tweepersoonskamer met balkon
1 Queen bed 30 sqm
Minibar, Kluis, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Luxe Tweepersoonskamer
1 Extra-groot tweepersoonsbed (Super-king size) 30 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Twee- persoonskamer
2 Twin bed 30 sqm
Minibar, Kluis, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Luxe Driepersoonskamer met Balkon
1 Twin bed 30 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Standard Double Room, 2 Twin Beds
2 Twin bed 22 m2
Minibar, Safety deposit box, TV, Telephone, Hair dryer

2 Twin Beds

237 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, deep soaking bathtub

Practical - Safe, laptop workspace, and phone; cribs (free) available on request

  >>
Junior Suite (Double)
1 Double bed 35 m2
Minibar, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

1 Double Bed

377 sq feet

Layout - Separate living room

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer

  >>
Superior Suite
2 Queen Bed 33 m2
Minibar, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

2 Queen Beds

355 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Safe, laptop workspace, and phone; cribs (free) available on request

  >>
Superior Suite
2 Queen Bed 33 m2
Minibar, Safety deposit box, TV, Telephone, Hair dryer

2 Queen Beds

355 sq feet

Layout - Separate living room

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, deep soaking bathtub

  >>
Superior Triple Room, Balcony
1 King bed 34 m2
Minibar, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

1 King Bed and 1 Twin Bed

366-sq-foot soundproofed room with a balcony

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Safe, laptop workspace, and phone; cribs (free) available on request

  >>
Superior Suite (Single Use)
1 Queen Bed 33 m2
Minibar, Safety deposit box, TV, Telephone, Hair dryer

1 Queen Bed

355 sq feet

Layout - Separate living room

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, deep soaking bathtub

  >>
Junior Suite (Quadruple)
1 Tweepersoonsbed 35 m2
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon

1 Double Bed and 2 Twin Beds

377 sq feet

Layout - 2 bedrooms and living room

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, and rainfall showerhead

  >>
Superior Double Room, Balcony
1 Kingsize bed 34 m2
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon

1 King Bed

366-sq-foot soundproofed room with a balcony

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Safe, laptop workspace, and phone; cribs (free) available on request

  >>
Superior Triple Room
1 Double bed 25 m2
Minibar, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

1 Double Bed and 1 Twin Bed

269 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Safe, laptop workspace, and phone; cribs (free) available on request

  >>
Superior Suite (Triple)
1 Queen Bed 33 m2
Minibar, Safety deposit box, TV, Telephone, Hair dryer

1 Queen Bed and 1 Twin Bed

355 sq feet

Layout - Separate living room

Internet - Free WiFi

Entertainment - 40-inch LED TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, deep soaking bathtub

  >>

Hotel Da Vinci Diensten en faciliteiten

WiFi gratis
Toegang voor huisdieren‎
Parkeren beschikbaar
Gratis WiFi
Rookvrije kamers
Airconditioning
Restaurant
Roomservice
Familiekamers
Huisdieren toegestaan
Tillen
Bagageopslag
Fax/kopiëren
Geluidsdichte kamers
Faciliteiten voor mindervalide gasten
Strijkservice
Wisselkantoor
Roken is niet toegestaan in het gehele pand
Gedeelde lounge/tv-ruimte
Conciërgeservice
Rolstoeltoegankelijk
Kindermaaltijden
Onderste wastafel in de badkamer
Noodsnoer in de badkamer
Buitenmeubilair
Koffiehuis op locatie
Fruit
Contantloos betalen mogelijk
Brandblussers
EHBO-doos beschikbaar
Factuur verstrekt
Rookmelders
Eten kan worden bezorgd bij gastenverblijven
CCTV buiten het pand
24-uurs beveiliging
Beveiligingsalarm
Toegang met sleutelkaart

Geldautomaat/bankieren
Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
Receptie (beperkte openingstijden)
Snackbar/delicatessenzaak
Zelf parkeren (toeslag)
Internettoegang
Schoonmaak op aanvraag
Wijn release evenementen
Ontvangstruimte
Japanse tuin
Overdekte parkeerplaats
Beveiligde parkeerplaats
Vegetarische menu-opties beschikbaar

 

Beoordelingen

De recensies voor dit hotel zijn alleen in het Engels. Klik hier om te bekijken >>
Klik hier om uw mening te geven >>

Hotel Da Vinci Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Da Vinci?
Gasten kunnen inchecken vanaf 14:00. Uitchecken is mogelijk tot 12:00.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel Da Vinci?
Milan, Italy (LIN-Linate) ligt op 7.2 mi van de accommodatie.
Wordt er roomservice aangeboden?
De gasten kunnen gebruik maken van roomservice.
Is de receptie 24 uur per dag geopend?
Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.
Zijn er restaurants in de buurt of op het terrein?
Op zoek naar een plek om te eten? De accommodatie beschikt over ten minste één volledig uitgerust restaurant.
Is er een conciërge beschikbaar bij Hotel Da Vinci?
Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen.
Is Hotel Da Vinci rolstoeltoegankelijk?
Het hele terrein van het hotel is rolstoeltoegankelijk.
Biedt Hotel Da Vinci gratis wifi aan?
Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.
Zijn er geldautomaten in de buurt?
Voor uw gemak is er ter plaatse een geldautomaat.
Is er een mogelijkheid om valuta te wisselen voor gasten?
Reizigers vanuit alle delen van de wereld kunnen gebruik maken van het valuta wisselkantoor van het hotel.
Zijn er wasservices beschikbaar?
Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling).
Is roken toegestaan op het terrein?
Niet-roken in de gehele accommodatie.
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Da Vinci?
De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte).
Is er een lounge of bar bij Hotel Da Vinci?
Gasten kunnen genieten van een grote selectie van zowel alcoholische als non-alcoholische dranken in de bar/lounge van het hotel.
Bekijk meer »

Hotel Da Vinci op de kaart

📍 Hotel Da Vinci
Klik om met de kaart te interageren

 

Bekijk alle foto's in de galerij
Beoordelingen
“...quiet location, very convenient near train station, but still quiet... reasonable price...”
Totale Hotelscore: 9.0
(van 10) Gebaseerd op 2 stemmen
Klik hier om uw mening te geven

De omgeving

    Luchthavens in de buurt van Hotel Da Vinci

    • Milan, Italy (LIN-Linate) - 7.20 mi
    • Milan, Italy (MXP-Malpensa Intl.) - 23.12 mi
    • Bergamo, Italy (BGY-Orio Al Serio) - 27.18 mi
    • Lugano, Switzerland (LUG-Agno) - 34.87 mi
    • Brescia, Italy (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 56.43 mi

    Musea

    • Museo dell'Industri e del Lavoro - 2.61 mi

Hotels in de buurt van Hotel Da Vinci

Residence Hotel Siloe in Milan offers a welcoming retreat with its lush garden, inviting bar, and cosy shared lounge. Guests enjoy the convenience of a private ...
eco Hotel Milano & BioRiso Restaurant is an eco-friendly hotel with a garden and restaurant, located 984 feet from Affori Centro Metro Station and 1.2 mi from ...
Acca Palace in Milan offers a blend of modern convenience and stylish design, located a mere 100 metres (328 feet) from the Affori Centro Metro Station. This ...
Nestled in the heart of Milan's financial district, with quick access to the historic center, Starhotels Tourist provides an excellent setting for business ...